Vrabotuvanje.com - Медицински представник (м/ж) - Битола, Прилеп, Охрид, Демир Хисар .. - Орал Естетик Трејд ДООЕЛ
Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Медицински представник (м/ж)

Битола, Прилеп, Охрид, Демир Хисар ..

Rok prijave:

  • Орал Естетик Трејд ДООЕЛ

ДТУ Орал Естетик Трејд ДООЕЛ е основана во 2009 година со основна дејност продажба на реномирани светски брендови на стоматолошки материјали и опрема

Opis posla

Презентирање и продажба на стоматолошки материјали и опрема

Uvjeti

Stručna sprema:

VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

со или без работно искуство

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

службено возило, службен телефон

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

USPOREDITE SVOJU PLAĆU

Prosječna plaća u kategoriji
Ostalo iznosi 22.029 MKD.

Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

Kreni